Hakkımızda

1976 Yılında Lüleburgaz da doğdum. İlkokulu Kırklareli Ahmet Mithat ilkokulu ve Lüleburgaz Emrullah Efendi İlkokulunda okudum.

Ortaokulu Lüleburgaz ortaokulu ve Geyve Lisesinde tamamladım. Liseyi Geyve lisesinde bitirdim. Hiç ara vermeden 1993 yılında İ.Ü. Veteriner Fakultesine 31. sıradan girdim. 1998 yılında İ.Ü. Veteriner Fakultesi ikinci öğrenimi 71 bitirme puanıyla dönem birincisi olarak tamamladım.

2000 yılında askerliğimi yedek subay olarak tamamlayıp hiç ara vermeden Kliniğimi açtım. 2000 yılından bu güne (2018) kadar halen büyükbaş ve pet kliniğimi yürütmekteyim.

lüleburgaz veteriner 6
lüleburgaz veteriner 26

Veteriner Hekimi Murat YILMAZ

20 yıllık meslek hayatımda kişisel gelişimime ve eğitimime önem vererek onlarca kurs, seminer, sertifikasyon ve kongrelere katıldım.

Kliniğimde en iyi arkadaşlarınızı sağlıklı tutmaya yardımcı oluyorum. Evcil hayvanınızı aileden biri olarak görüyor ve ona göre tedavi ediyorum. Evcil hayvanlarınız veteriner bakımından en iyisini hak ettiğini düşünüyorum. Pet’inizi sizin kadar önemsiyorum. Burası tıp, tecrübe, ve merhametin bir arada bulunduğu yerdir.

Mutlu, sağlıklı evcil hayvanlar ve insanlar için ... Her zaman.